Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | 24-timers service 24-timers Reception | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Aktiviteter Fiskeri Vandreture | Spa og afslapning Jacuzzi | Mødefaciliteter Businesscenter |
| Adgang for rullestole Adgang til kørestol | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha ligger i Flores da Cunha med 1 værelser måler det 44 m² og rummer 4 gæster. Villaen har en bekvem placering i Flores da Cunha, 4 km fra Linha 80.
Det tager ca. 25 minutters gåtur for at nå Praça da Bandeira. Der er 20 minutters gang til Flores da Cunhas centrum. Feriehus er placeret 73 km til Encantado. Igreja Matriz Nossa Senhora de Lourdes e Campanario de Pedra ligger ved siden af villaen.
Gæster er velkommen til at bruge 1 badeværelser.
Der er også et fuldt udstyret køkken. Oplev byen ved at leje cykel som er til rådighed på stedet.
- Lufthavne
- Caxias Do Sul lufthavn25 km
På hotellet
General
- Parkering
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- 24 timers vagtservice
- Kamin
- Røgdetektorer
- El-ladestation
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
- Jacuzzi
- Vandreture
- Fiskeri
- Udendørs bad
Services
- Room Service
- Husholdning
- Vaskeri
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Dagligvare shopping service
- Velkomstdrink
- Businesscenter
- Møde-/ banketfaciliteter
- Fax/fotokopiering
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Klimaanlæg
- Varme
- Lydisolerede vinduer
- Dagligstue
- Terrasse
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Caxias Do Sul fra Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha villa?
Der er 25 km mellem Caxias Do Sul og Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha villa er 31$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha villa?
Gæsterne vil kunne bo i Container Abobora Na Natureza Da Serra Gaucha villa med deres kæledyr.